Oslobodenie.sk

ALKOHOLIZMUS

Home »  Oslobodenie od závislosti »  Alkoholizmus »  ALKOHOLIZMUS

ALKOHOLIZMUS

Príčiny vzniku

• Rebélia, strach, pýcha, nízke sebavedomie, odmietnutie. Alkoholizmus môže byť dedičné.

Miesto v Písme

  • 2 Tim. 1:7 Boh nám totiž nedal ducha bojazlivosti, ale Ducha sily, lásky a rozvahy.
  • Ef 3:19 A poznať Kristovu lásku, ktorá prevyšuje poznanie, a tak aby ste sa dali naplniť celou Božou plnosťou. 

Lekársky popis choroby

  • Závislosť na alkohole vyzýva neprirodzené (nie ako pri narodení) chemické zmeny v mozgu, čo, ak sa nič nezmení, vyžadujú ďalšie použitie  alkoholu, aby telo mohlo fungovať normálne. Toto vyvolá zásadné zmeny v správaní a je zničujúci pre osobu nielen psychicky ale i spoločensky. Alkoholizmus je príčinou fyzickej nerovnováhy, čo vedie k ochoreniu pečene, vyčerpaniu, rakovine úst, pankreatitídy, rovnako ako k samovražedným sklonom, k narušeniam vzťahov, problémom s rodinou a v manželstve, začínajú neúspechy v práci, a tak ďalej.

Služba

Veďte ich pokániu a vyznaniu hriechu a vyhlásťe odpustenie.

• Vyžeňte ducha strachu. 1.list Jána 4:18. V láske niet strachu, ale dokonalá láska vyháňa strach, lebo: kto má strach, bojí sa trestu, a kto sa bojí, nie je dokonalý v láske. Zviažte a vyžeňte silného ducha alkoholizmu, potom osloboďte ducha pravdy a rozhodnutie.

• Zrušte všetky rodové kliatby a prehláste rodové požehnania.

• Pracujte so starými citovými ranami a osloboďte Otcovú lásku.

• Prikážte všetkým orgánom a tkanivám zasiahnutým alkoholom očistiť sa a uzdravenie príde.

Z knihy: Ivan Komarov Zoznam chorôb

Kto je Ivan Komarov

Verše z Biblie – (kurzívou). Zdroj: ©Slovenská biblická spoločnosť

Upozornenie

  • Tento zoznam chorôb s popisom nie je možné použiť ako vzorec. Je to skôr manuál alebo návrh o tom, ako slúžiť ľuďom s určitými chorobami alebo ochorenia. V prvom rade chceme načúvať Duchu Svätému a nasledovať ho. Sme kanál na prenos, čo chce ON povedať a urobiť. Musíme sa spoliehať na Ducha Svätého, aby nám dával informácie o každej osobe, za ktorú sa modlíme. Toto pomazanie ničí to jarmo a oslobodzuje ľudí.
  • My slúžime veľmi kreatívnemu Bohu, ktorý sa pohybuje mnohými rôznymi spôsobmi a preto je dôležité, aby sme nevytvárali žiadne vzorce. V evanjeliách sa Ježiš modlil rôznymi spôsobmi za každého jedného z piatich nevidiacich. Napľul na jedného, druhému zmiesil hlinu, k tretiemu sa jednoducho otočil Slovom, na štvrtého vložil ruky, a z piateho vyhnal démonov. Nie je potrebné sa naspamäť učiť tieto jeho kroky, je ich použiť ako všeobecné vodítko a potom sa nechajte viesť Duchom Svätým.
  • Nezabudnite, je potrebné vždy slúžiť s láskou. Akékoľvek odhalenie v oblasti ľudského života, ktoré otvorilo prístup Satanovi, by malo byť použité s veľkou láskou.
  • Podľa Rim. 2:4 Alebo opovrhuješ bohatstvom jeho dobroty, trpezlivosti a zhovievavosti a nevieš, že Božia dobrota ťa vedie k pokániu? 
  • Vždy tvorte, podporujte a milujte.

Autor: Ivan Komarov

Ak sa ti svedectvo, blog páčil vyjadri nám podporu zdieľaním.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.